Yaşam

Yalı Çapkını 10. Bölüm İzleme Ekranı: Yalı Çapkını Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Star TV’nin reyting rekortmeni dizisi Yalı Çapkını, dün akşam yeni bölümü ile ekranlara geldi. Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in dizinin başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir paylaşıyor. Çetin Tekindor’un da yer aldığı dizi, başarılı kadrosu ile seyirciyi ekrana kilitliyor. Yalı Çapkını’nın son kısmını kaçıranlar ve yine izlemek isteyenler için; Yalı Çapkını 10. kısım izleme ekranı.

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, öyküsü Gülseren Budayıcıoğlu’na ilişkin olan Yalı Çapkını’nda; Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor başrolde yer alıyor.

Yalı Çapkını Son Kısımda Ne Oldu?

Suna, Kazım ile ortasında olanlardan ötürü kendisini problemli fiyat ve bir not bırakıp yalıdan meskene sarfiyat. Sabah Suna’nın gizlice yalıdan gittiğini duyan Halis Ağa’ya Ferit her şeyi açıklar. Bu durumun üzerine Halis Ağa, yeni planıyla Kazım’ı ziyarete gider. Halis Ağa’nın torun istemesi Ferit’in Seyran ile yarım kalan hikayelerine devam ederler. Seyran’ın ise Yusuf ile olan geçmişi, Ferit’i rahatsız etmektedir. Yusuf’u odalarına çağırır ve hiç beklenmeyen bir soru sorar.

Yalı Çapkını 10. Kısım İzleme Ekranı

YALI ÇAPKINI SON KISIM TEK MODÜL FULL İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
-
Başa dön tuşu